Наші традиції

Традиція (від лат. traditio — передача) — це елементи культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються протягом тривалого часу. Традиції тією чи іншою мірою і в тих чи інших формах присутні в будь-якому суспільстві і практично в усіх сферах культури. Традицію можуть утілювати певні суспільні інституції, норми поведінки, цінності, ідеї, звичаї, обряди і т. д.
Копачівська школа теж славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

/Files/images/DSCN2537.jpg

Щороку педагогічний колектив та учні школи вітають ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому.

Є люди, які, мов одержимі, впродовжусього свого життя працю й талантприсвячуютьякійсь одній справі. Заради неї цураютьсябагатьох радощів і втіх, а то й жертвують особистим щастям, забувши спочинок і свята. До цієїкогортиналежать усі педагоги - ветерани - люди великого таланту й знань.

Кiлькiсть переглядiв: 456

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.