Історія школи.

Копачівська школа заснована у 1900 році при церкві, але в 1912 році школа при церкві припинила своє існування як церковноприходська. В 1912 році була побудована земська школа, яка проіснувала до 1967 року. В 1967 році було побудоване сучасне приміщення школи, яке функціонує і на сьогоднішній день.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу Копачівської ЗОШ знаходиться на достатньому рівні. Навчальні кабінети, класні кімнати, бібліотека забезпечені відповідним обладнанням та меблями, технічними засобами, роздатковим і дидактичним матеріалом, додатковою літературою.

В школі обладнано комп’ютерний клас (6 комп’ютерів) з підключенням його до мережі Інтернет. 3 комп'ютери використовуються в управлінській діяльності.

Для забезпечення навчально-виховного процесу, якісного виконання навчальних планів і програм, впровадження Державних стандартів освіти школа укомплектована відповідними педагогічними і керівними кадрами. У Копачівській ЗОШ І-ІІ ступенів працює 15 педагогічних працівників. Учителі школи беруть участь у традиційному районному методичному фестивалі, а учні – приймають активну участь у районних предметних олімпіадах та конкурсах «Кенгуру», «Колосок».

Історія закладу освіти

Кiлькiсть переглядiв: 634

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.