Повернутися до звичайного режиму

Проведення особисто-командної першості загальноосвітніх шкіл (I-II, I-III ступенів) Обухівського району з настільного тенісу, що проводиться по програмі СПАРТАКІАДИ 2016-2017 навчального року

Копачівська ЗОШ І-ІІ ступенів зайняла ІІІ місце в командному заліку. Вітаємо Пономаренко Оксану за зайняте І місце, Шваю Василя - ІІ місце та Ковальова Кирила - ІІІ місце!!!

/Files/images/d1niemNg6os.jpg /Files/images/zjG18VYLGPQ.jpg

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення особисто-командної першості загальноосвітніх

шкіл (I-II, I-IIIступенів) Обухівського району з настільного тенісу, що проводиться по програмі СПАРТАКІАДИ 2016-2017 навчального року

1.Мета та завдання.

Змагання проводяться з метою пропаганди даного виду спорту серед школярів , підвищення спортивної майстерності , виявлення команд-переможців і призерів та кандидатів до збірної команди району.

2. Час та місце проведення.

Особисто-командна першість з шашок проводиться 9 листопада 2016 року – для шкіл I-IIступенів в РЦКД міста Обухів. Початок о 10.00.

3. Учасники, склад команди.

До участі у змаганнях допускаються учні загальноосвітніх шкіл, що пройшли

відповідну підготовку та мають дозвіл лікаря.

Склад команд:

- ЗОШ I-II ст., 5-6 класи – 1дів.+1 хл.,7-8 класи - 1дів.+1хл.,9-ті - 1дів. +1 хл.

- ЗОШ I-III ст., 5-6 класи – 1дів.+1 хл.,7-8 класи-1дів.+1хл.,9-11-ті- 1дів. +1 хл.

4.Визначення переможців.

Команди - переможці визначаються по сумі зайнятих місць їх складом. Особиста- по кращому результату в кожній віковій групі, дівчат та хлопців.

5.Нагородження.

У загальному заліку команди-переможці нагороджуються кубками, дипломам та призами, команди-призери – дипломами та призами, в особистому заліку учасники нагороджуються медалями та грамотами.

6. Фінансові витрати.

Витрати по участю шкільних команд в змаганнях віднесено за рахунок місцевих коштів. Решта витрат , а саме : придбання кубків, медалей ,грамот і дипломів, оплата роботи суддівської бригади за рахунок сектору молоді і спорту райдержадміністрації.

7. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд

У відповідності до Постанови КМУ від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масово-спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд та безпека на них покладається на власників.

8. Заявки.

Подаються по встановленій формі безпосередньо в день проведення змагань.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.