Вправи біля гімнастичної стінки на уроках фізичної культури

Вправи на гімнастичній стінці є обов’язковим розділом навчального матеріалу програми фізичного виховання школярів. Конструктивні особливості цього приладу дозволяють використовувати його для занять учнями різних вікових груп і різної фізичної підготовленості. На гімнастичній стінці можна виконувати різноманітні вправи, що впливають на зміцнення м’язів рук, ніг, черевного преса, на розвиток сили, гнучкості, витривалості, спритності.

Вправи біля гімнастичної стінки добре впливають на організм дитини, сприяють поліпшенню постави; пропорції тіла стають більш гармонійними. Заняття біля гімнастичної стінки вчать дитину розраховувати сили і контролювати свої дії, виховують волю і характер.Кожну вправу слід повторювати 5 — 6 разів.

Вправа 1

В. п. — стоячи впритул до гімнастичної стінки обличчям до неї та тримаючись руками за щабель на рівні грудей.1 — випрямити руки і прогнутись;2 — повернутись у в. п.

Вправа 2

В. п. — стоячи на відстані кроку від гімнастичної стінки обличчям до неї та тримаючись випростаними руками за щабель на рівні грудей.1 — зігнути руки та нахилити тулуб до щаблів;2 — віджатися від щабля гімнастичної стінки;3 — 4 — повторити те саме.

Вправа 3

В. п. — стоячи спиною до стінки, тримаючись випростаними догори руками хватом знизу за щабель.1 — не відриваючи таз від стінки, підняти ноги горизонтально;2 — повернутись у в. п.;3 — 4 — повторити те саме

/Files/images/P_20180212_130601.jpg

.Вправа 4

В. п. — стоячи спиною до гімнастичної стійки, тримаючись руками за щабель, який знаходиться за головою.1 — прогнути тулуб;2 — повернутись у в. п.3 — 4 — повторити те саме.

/Files/images/P_20180212_130042.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.